8 lutego 2017

Chusteczniki na co dzień i od święta

Zima wciąż trzyma, śniegiem posypało, więc i chusteczki mogą się przydać. :-) A jeśli chusteczki to "ubrane" w sosnowe pudełeczka, które z powodzeniem pomieszczą tekturowe opakowania nawet na 150 - 200 sztuk i idealnie dopasują się do naszego wnętrza. Kilka moich kolejnych propozycji:

OWOCE:

 
 
Pomarańczowe jabłka w połączeniu z orzechowym odcieniem dolnej części pudełeczka sprawiają, że chustecznik będzie idealnie współgrał z ciepłymi odcieniami kuchni, przedpokoju, bądź salonu.

LILIE:

 
 
Zdecydowany, bordowy kolor górnej części pudełka rozjaśniony perłowym, delikatnie różowym odcieniem nawiązującym do motywu kwiatów daje ciekawy, transparentny efekt. Taki chustecznik ożywi chłodne beże, a nawet jasne szarości.

FIOŁKI:

 
 
 
 We fioletowe dodatki wnętrza bardzo dobrze wkomponuje się chustecznik z fiołkami.  Będzie współgrał również z ciepłymi, jasnymi brązami i odcieniami ecru, które nieco ożywi fioletowymi akcentami.

GWIAZDA BETLEJEMSKA:

 
 

Do jasnych, ciepłych wnętrz, wcale niekoniecznie tylko w okresie świątecznym, dopasuje się chustecznik ze zdecydowanymi kolorystycznie motywami poisencji i liści ostrokrzewu.

Tyle moich dzisiejszych propozycji. Niebawem kolejne inspiracje, a tymczasem czekam na komentarze. Będzie mi miło poznać Wasze opinie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz swoje słowo.